Omluva a náhrada lekce cvičení

Návod na omluvy a náhrady

Omluva a náhrada lekce cvičení

Všechny včas omluvené lekce si můžete nahradit.  Cvičení lze omluvit nejpozději do půlnoci předchozího dne před konáním lekce.

V případě, že nemůžete na svou lekci cvičení přijít omluvte se v náhradovém systému. Každý zákazník má přístup do náhradového systému na základě registrace. Náhradový systém nás zastupuje a je pro vás 24 hodin denně. Sms s omluvou, jen v případě neočekávaných situací. Chápeme, že se někdy děti probudí nemocní.

Lekci omluvte vždy i po limitu pro řádnou omluvu. Jen díky Vaší omluvě si může někdo přijít nahradit lekci.  Čím dříve nám dáte vědět, že na lekci nemůžete dorazit, tím dříve se uvolní místo pro ostatní, kteří hledají náhradu. Obsazenost lekcí se mění v průběhu dne, pokud můžete podívejte se v den konání lekce do Auksysu jestli jsou volná místa. Nebo si můžete dát lekci  i do „hlídání“,  jakmile se lekce uvolní, budeme Vás informovat sms.

Pokud si nevíte rady, pomůžeme Vám osobně ve cvičení.

JAK SI NAHRADIT LEKCI

Lekce cvičení si můžete nahradit v průběhu konání kurzů buď v ostatních lekcích s instruktorkou nebo v herně Neposedové, která sousedí se cvičením.

Nahrazovat můžete lekce, které jste předem omluvili. Na cvičení pak musíte někdy přijít 2x i vícekrát v týdnu. Jednou na svou pravidelnou lekci a podruhé na lekci náhradní. Jestliže jste Vám ke konci kurzu zbydou lekce k náhradám a nestihnete si je vyčerpat v aktuálním kurzu, tak je můžete nahradit souběžně s následujícím kurzem, pouze pokud pokračujete ve cvičení.

Jestliže nepokračujete, lekce cvičení si můžete nahradit pouze v herně Neposedové.  Platí zde však půlroční doba na vyčerpání. Po uplynutí této doby nárok na náhradu zaniká.

Řádně omluvené lekce lze nahradit v lekcích s instruktorkou pouze se souběžně zaplaceným kurzem.

Herna Neposedové je hned vedle prostoru cvičení.

Náhradový systém

Náhradový systém neboli Auksys vám generuje vhodné náhradní hodiny podle věku vašeho dítěte. Vždy se však podívejte, jestli vám věková kategorie dětí vyhovuje.

K náhradám se dostanete po přihlášení do náhradového systému. Rozbalí se vám menu náhradového systému a v něm kliknete na “kaledář kurzů”. Uvidíte tři druhy kaledáře: Cvičení A, Cvičení B, Herna – vyberete si den a čas náhrady a poté přijdete.

Pokud byste potřebovali s náhradou pomoct, zeptejte se ve cvičení nebo herně.