Omluva a náhrada lekce cvičení

Jak si omluvit lekci

Cvičení lze omluvit nejpozději do půlnoci předchozího dne před konáním lekce. Všechny včas omluvené lekce si můžete nahradit.

V případě, že nemůžete na svou lekci cvičení přijít omluvte si ji v náhradovém systému. Každému zákazníkovi jsme zaslali přihlašovací údaje do náhradového systému při registraci. Pokud jste již u nás cvičili nebo plavali a začínáte s mladším dítětem, tak jsou přihlašovací údaje stejné. Náhradový systém nás zastupuje a je pro vás 24 hodin denně. Sms s omluvou pište jen v případě neočekávaných situací. Chápeme, že se někdy děti probudí nemocní.

Lekci omluvte vždy i po limitu (po půlnoci) pro řádnou omluvu. Jen díky Vaší omluvě si může někdo přijít nahradit lekci.  Čím dříve nám dáte vědět, že na lekci nemůžete dorazit, tím dříve se uvolní místo pro ostatní, kteří hledají náhradu. Obsazenost lekcí se mění v průběhu dne, pokud můžete podívejte se v den konání lekce do Auksysu jestli jsou volná místa. Nebo si můžete dát lekci  i do „hlídání“,  jakmile se lekce uvolní, budeme Vás informovat sms.

Pokud si nevíte rady, pomůžeme Vám osobně ve cvičení.

JAK SI NAHRADIT LEKCI

Lekce cvičení si můžete nahradit v průběhu konání kurzů buď v ostatních lekcích s instruktorkou nebo v herně Neposedové, která sousedí se cvičením.

Nahrazovat můžete lekce, které jste předem omluvili. Na cvičení pak přijdete 2x i vícekrát v týdnu. Jednou na svou pravidelnou lekci a podruhé na lekci náhradní.

Jestliže jste Vám ke konci kurzu zbydou lekce k náhradám a nestihnete si je vyčerpat v aktuálním kurzu, tak je můžete nahradit souběžně s následujícím kurzem, pouze pokud pokračujete ve cvičení.

Jestliže nepokračujete, lekce cvičení si můžete nahradit pouze v herně Neposedové.  Platí zde však půlroční doba na vyčerpání. Po uplynutí této doby nárok na náhradu zaniká.

Řádně omluvené lekce lze nahradit v lekcích s instruktorkou pouze se souběžně zaplaceným kurzem.

Herna Neposedové je hned vedle prostoru cvičení.

Videonávod

1. Přihlaste se do náhradného systému zaslanými přihlašovacími údaji

2. Klikněte na lekce

3. Omluvte si lekci

4. Klikněte na kalendář náhrad. Zde si vyberte náhradní lekci, kalendářem můžete listovat. Zelené lekce jsou ihned volné. Červené lekce jsou nyní obsazené, ale můžete si je dát hlídat a jakmile se někdo omluví, tak vám napíšeme a budete si moct nahradit lekci.

5. Klikněte na lekce a zkontrolujte si, že máte náhradní lekci zarezervovanou

Náhradový systém

Náhradový systém neboli Auksys vám generuje vhodné náhradní hodiny podle věku vašeho dítěte. Vždy se však podívejte, jestli vám věková kategorie dětí vyhovuje.

K náhradám se dostanete po přihlášení do náhradového systému. Rozbalí se vám menu náhradového systému a v něm kliknete na “kaledář kurzů”. Uvidíte tři druhy kaledáře: Cvičení A, Cvičení B, Herna – vyberete si den a čas náhrady a poté přijdete.

Pokud byste potřebovali s náhradou pomoct, zeptejte se ve cvičení nebo herně.