Omluva a náhrada lekce cvičení

Jak si omluvit lekci

Cvičení lze omluvit nejpozději do půlnoci předchozího dne před konáním lekce skrz náhradový systém Auksys.. Všechny včas omluvené lekce si můžete nahradit.

V případě, že nemůžete na svou lekci cvičení přijít omluvte si ji v náhradovém systému. Každému zákazníkovi jsme zaslali přihlašovací údaje do náhradového systému při registraci. Pokud jste již u nás cvičili nebo plavali a začínáte s mladším dítětem, tak jsou přihlašovací údaje stejné. Náhradový systém nás zastupuje a je pro vás 24 hodin denně. Sms s omluvou pište jen v případě neočekávaných situací. Chápeme, že se někdy děti probudí nemocní.

Lekci omluvte vždy i po limitu (po půlnoci) pro řádnou omluvu. Jen díky Vaší omluvě si může někdo přijít nahradit lekci.  Čím dříve nám dáte vědět, že na lekci nemůžete dorazit, tím dříve se uvolní místo pro ostatní, kteří hledají náhradu. Obsazenost lekcí se mění v průběhu dne, pokud můžete podívejte se v den konání lekce do Auksysu jestli jsou volná místa. Nebo si můžete dát lekci  i do „hlídání“,  jakmile se lekce uvolní, budeme Vás informovat sms.

Pokud si nevíte rady, pomůžeme Vám osobně na recepci cvičení.

JAK SI NAHRADIT LEKCI

Lekce cvičení si můžete nahradit v průběhu konání kurzů buď v ostatních lekcích s instruktorkou nebo v herně Neposedové, která je ve stejné budově.

Jedna omluvená lekce cvičení se rovná jedné náhradní lekci cvičení nebo hodině v herně Neposedové.

Nahrazovat můžete lekce, které jste předem omluvili. Na cvičení pak přijdete 2x i vícekrát v týdnu. Jednou na svou pravidelnou lekci a podruhé na lekci náhradní.

Jestliže jste Vám ke konci kurzu zbydou lekce k náhradám a nestihnete si je vyčerpat v aktuálním kurzu, tak je můžete nahradit souběžně s následujícím kurzem, pouze pokud pokračujete ve cvičení.

Jestliže nepokračujete, lekce cvičení si můžete nahradit pouze v herně Neposedové.  Platí zde však tříměsíční doba na vyčerpání. Po uplynutí této doby nárok na náhradu zaniká.

Řádně omluvené lekce lze nahradit v lekcích s instruktorkou pouze se souběžně zaplaceným kurzem.

 

Videonávod

1. Přihlaste se do náhradného systému zaslanými přihlašovacími údaji

2. Klikněte na lekce

3. Omluvte si lekci

4. Klikněte na kalendář náhrad. Zde si vyberte náhradní lekci, kalendářem můžete listovat. Zelené lekce jsou ihned volné. Červené lekce jsou nyní obsazené, ale můžete si je dát hlídat a jakmile se někdo omluví, tak vám napíšeme a budete si moct nahradit lekci.

5. Klikněte na lekce a zkontrolujte si, že máte náhradní lekci zarezervovanou

Náhradový systém

Náhradový systém neboli Auksys vám generuje vhodné náhradní hodiny podle věku vašeho dítěte. Vždy se však podívejte, jestli vám věková kategorie dětí vyhovuje.

K náhradám se dostanete po přihlášení do náhradového systému. Rozbalí se vám menu náhradového systému a v něm kliknete na “kaledář kurzů”. Uvidíte tři druhy kaledáře: Zelený sál, Modrý sál, Neposedové – vyberete si den a čas náhrady a poté přijdete.

Pokud byste potřebovali s náhradou pomoct, zeptejte se na recepci. Případně na emailu recepcepawlicova@gmai.com nebo tel 776 505 592.

 

Herna Neposedové

Sídlí ve stejné budově jako cvičení. Můžete se objednat skrz náhradový systém jako náhradní lekci. Nebo jen tak přijít v otvírací době a na recepci říct, že si jdete nahradit omluvenou lekci. Herna je pro vás otevřena:

pondělí – čtvrtek 8:30-12:00 a 15:30-18:30

pátky 8:30-12:00.

 

Jedna omluvená lekce cvičení se rovná 60 minutám v herně Neposedové.

V pátky odpoledne a o víkendech pronajímáme prostory herny pro narozeninové oslavy. O více informacích o herně se dočtete v tomto příspěvku.