Neposedové – herna pro děti

Vyslyšeli jsme váše nápady a otevřeli hernu pro děti v centru Havířova.

Neposedové – herna pro děti

Herna se nachází vedle prostoru, ve kterém cvičíme s dětmi. Tedy na adrese Chopinova 103/7 v centru Havířově, vchod najdete z ulice Na Nábřeží. Herna je otevřena pro širokou veřejnost, můžou přijít i ti, kteří k nám nechodí na plavání nebo cvičení.

Neposedové jsou didaktickou hernou, která podpoří vývoj motoriky a logiky dětí. Našim cílem je vytvořit příjemné místo, jak pro maminky, tak pro děti. V herně najdete spoustu hraček pro rozvoj, dále odrážedla, trampolínu, houpací prkna, klouzačku, houpačku nebo žebřinu. Všechny hračky a pomůcky jsme vybírali od českých výrobců, kteří pracují se dřevem.

Na své si v Neposedech příjdou děti od půl roku do 6 let.

Ve vrchním patře herny máme i odpočinkovou zónu pro maminky. Po příchodu do herny vám nabídneme kávu nebo čaj (dobrovolný příspěvek). Pokud vám vaše dítě dovolí, tak si zde můžete v klidu vypít kávu a pročíst časopis.

V Neposedech můžete také nahrazovat zameškané lekce cvičení. Buď si náhradovém systému v kalendáři náhrad najdete záložku Neposedové, ve které si vyberete čas náhrady. Takto si zajístíte místo. Nebo příjdete do herny a řeknete, že si jdete nahradit omluvenou lekci.

Do herny můžete přijít v uvedenou otvírací dobu a hrát si. Nemusíte se nikde dopředu přihlašovat.

Provozní  doba v létě

V letních měsících nám konkurují venkovní aktivity, jako koupaliště, dětská hřiště a výlety. V létě budeme mít otvírací dobu dle počasí. To znamená, že když bude škaredě, tak na našich profilech na sociálních sítích napíšeme, jak máme otevřeno pro daný den.  IG: www.instragram.com/hernaneposedove FB: www.facebook.com/hernaneposedove

Pokud jste skupina kamarádek, které hledají útočiště, napište nám. Rádi vám herničku otevřeme a vy si můžete v klidu popovídat a upíjet kávu, zatímco si děti hrají (dopoledne, odpoledne, víkendy).

pondělí     dle počasí

úterý         dle počasí

středa       dle počasí

čtvrtek      dle počasí

pátek         dle počasí

sobota  a neděle   – možnost pronájmu

CENÍK NEPOSEDŮ

1 hodina        80 korun               1 hodina sourozenci     100 korun

1,5 hodiny   120 korun               1,5 hodiny sourozenci  140 korun

2 hodiny     140 korun                2 hodiny sourozenci    160 korun

1 hodina – děti ze cvičení – 60 korun          1 hodina sourozenci      80 korun

1,5 hodiny – děti ze cvičení – 90 korun   1,5 hodiny sourozenci   110 korun

2 hodiny – děti ze cvičení – 120 korun      2 hodiny sourozenci   140 korun

Narozeninové oslavy

Pokud váš byt nebo rodinný dům neumožňuje rodinou oslavu u vás doma, tak ji uspořádejte u nás. Odpadne vám starost o rozsáhlý úklid po oslavě. Malí neposedové si v herně vyhrají a užijí si svůj narozeninový den naplno.

K dispozici budete mít celé zázemí herny, tedy hrací část, jídelní stůl s židlemi pro 10 lidí, vybavená kuchyň s kávovarema na filtrovanou kávu. Výhodou je, že si můžete přinést vlastní občerstvení a narozeninový dort. My vám pomůžeme s výzdobou a vše ostatní necháme na vás, po oslavě si prostor převezmeme. Můžete si tak uspořádat soukromou rodinou oslavu, která bude mít dostatečný prostor pro děti. Nebo dětskou oslavu s kamarády.

Pokud chcete, můžete program narozeninové oslavy svěřit do našich rukou. Děti si užijou zábavu a vy si v klidu dáte kávu a dort. O program se vám postará kvalifikovaná instruktorka cvičení pro děti, která zajistí dle nálady dětí např. opičí dráhu, dětské hry, diskotéku, soutěže.

Pronájem prostoru herny:  1000 Kč/3 hodiny

Zábava pro děti: cena 500 Kč/hod

 

Kontaktujte nás na tel.: 737 934 317 (Marie Pawlicová) nebo emailem: pawlicova@gmail.com

Budeme se těšit na vaši návštěvu.