Už cvičíme a kdy plaveme?

Opatření vlády v důsledku koronaviru se rozvolnili, takže můžeme znovu začít. Níže se dočtete, které koružky kdy začínají.

Už cvičíme a kdy plaveme?

Dobrý den,

po dvouměsíční odmlce můžeme znovu cvičit, vracíme se tak do zajetých kolejí. Vše bude stejné, jako před pauzou. S lekcemi cvičení jsme v březnu skončili před koncem kurzovného, takže toho nemáme moc k docvičení.

Na lekce prosím přicházejte jen pár minut předem, ať se neshlukujeme. Pokud můžete, přijďte i vy i dítě již ve cvičebním oblečení. V prostorách cvičení a herny vše důkladně dezinfikujeme a uklízíme. U vstupu vás poprosíme o dezinfekci rukou a vyčištění podložek po cvičení. Od pondělí 11. května děti nemusí mít během cvičení na sobě roušky.

Cvičení

Pondělním, úterním, středečním a polovině čtvrtečních lekcí zbývají 2 řádné lekce, které proběhnou ve dnech a časech, ve kterých jste chodili do března. Lekce ze čtvrtečního odpoledne a pátečním lekcím zbývají 3 řádné lekce, které taktéž proběhnou ve stejných dnech a časech. Tedy od 11. května probíhají 10 nebo 9 lekce a od 18. května 11 nebo 10 lekce z celkových 11 lekcí v kurzovném od ledna-března 2020.

V týdnu od 25. května jsme přidali spousty náhradních lekcí k vyčerpání zameškaných lekcí cvičení. Na lekce je potřeba se přihlásit skrz náhradový systém Auksys v kalendáři náhrad. Prosíme vás, abyste si naplánovali náhradu, ať se lekce nezruší. Již nyní lekce uvidíte v kalendáři.

Pokud jste všechny řádné a zameškané lekce vyčerpali a chcete ve cvičení pokračovat ve stejné skupince v následujících 2-3 lekcích, ozvěte se. Pošleme vám fakturu a vy si je doplatíte.

Cvičení v červnu, červenci, srpnu

Kurzovné skončí na konci května a od 1. června 2020 začínají lekce cvičení za jednotlivé vstupy. Na ty to lekce se bude přihlašovat skrz tento rezervační systém: https://pawlicova.inrs.cz/rs/kalendar_vypis . Lekce jsou již vypsán, můžete si rezervovat místo. 

Platba probíhá jednotlivě na lekci za 100 korun/lekce. Nebo formou permanentky, kterou si můžete zakoupit v rezervačním systému (bankovním převodem) nebo u instruktorky na lekci. 10 vstupová pemamnentka stojí 900 korun a 5 vstupová 450 korun. 

Stejně tak přihlášení probíhá jednotlivě, můžete si tak střídat dny a lektorky pro cvičení dle libosti. 

Doufáme, že této možnosti využijete a podpoříte nás vaší návštěvností.

Kroužky pro děti

Angličtina, tanečky, woudink také začnou od pondělí 11. května. Zbývá stejný počet lekcí jako ve cvičení. V angličtině pro velké děti ve čtvrtky od 17:15 zbývá do konce kurzovného 5 lekcí, které se odstartují 12. květnem a končí 11. červnem 2020.

V týdnu od 25. května jsou v kalendáři náhrad nachystané náhradní lekce. Přihlaste se na náhradní lekci.

Tvořeníčko

S lekcemi tvoření začneme od středy 13. května 2020. Tvoření probíhá pravidelně ve středy od 16:00-17:00 s lektorkou Barčou. Na každou lekci je jiné téma, které oznámíme na našich profilech na sociálních sítích. Lekce se platí jednotlivě za 90 korun, přihlášení probíhá skrz rezervační systém: https://pawlicova.inrs.cz/rs/kalendar_vypis

Herna Neposedové

Od pondělí bude znovu v provozu naše hernička, která sousedí se cvičením. Provozní doba se do konce května nemění a zůstává stejná jako předtím. Aktuality a novinky můžete sledovat na FB: https://www.facebook.com/hernaneposedove/ IG: https://www.instagram.com/hernaneposedove/ 

Do herny se nemusíte přihlašovat, ale pokud chcete mít jistotu tak si rezervujte místo na tel.: 704 116 684 (v provozní době). Nebo si naplánujte náhradu za omluvenou lekci v kalendáři náhrad v náhradovém systému.

Plavání

Pokud k nám chodíte i na lekce plavání, tak máme dobrou zprávu. Vypadá to, že by mohli znovu otevřít bazén od 8. června 2020. Stejně jako ve cvičení bychom doplavali vše to co chybí a přidali náhradní lekce s instruktorkou k vyčerpání náhradních lekcí.

Otevřeme také začátečnický kurz, který předpokládáme potrvá do poloviny července.

O všem vás budeme informovat v emailu, jakmile budeme vědět více.