Podzimní prázdniny

Během tohoto týdne necvičíme ani neplaveme.

Podzimní prázdniny

Tento týden (25.-29.10.) nebudou žádné lekce cvičení, angličtiny a plavání.

 

Rozhodli jsme se k tomu v kombinaci podzimních prázdnin a na doporučení vlády o jejich prodloužení. Spousta dětí je nemocných a už to přenesly i na část našich instruktorek.

PLAVÁNÍ

Původně se mělo plavat jen ve středu 27. 10. a na pátek 29.10. byly naplánované náhradní lekce s instruktorkou. Ale rozhodli jsme se středeční lekce přesunout a páteční náhradní lekce přesunout na konec kurzu.

Náhradní lekce s instruktorkou jsou přemístěny na konec kurzu v týdnu od 22. listopadu. Je to lekce navíc, ve které si děti, mohou nahradit omluvené lekce. Věříme, že je to takto lepší, protože se nyní všichni vyléčíme.

Pondělní 25.10., čtvrteční 28.10. a páteční 29.10. lekce nebyly do kurzovného započítány. Jelikož ze zkušeností víme, že je lepší na podzimní prázdnin neplánovat řádné lekce plavání. Mnoho z vás někam odjíží nebo nemají školku/školu pro sourozence plaváčků. Tyto lekce jsme rovnou nezapočítávali do kurzovného, proto je nemusíte nijak nahrazovat.

Středeční plavání 27.10. jsme přesunuli na středu 17. listopadu 2021 (je to mezi lekcemi v Auksysu).

CVIČENÍ

Kvůli podzimním prázdninám jsme lekce, které připadaly na čtvrtek 28.10. (státní svátek)a  pátek 29. 10. jsme neplánovali cvičení. Nezapočetli jsme je do kurzovného, proto je nemusíte nijak nahrazovat.

Rozhodli jsme se přesunout lekce z  pondělí 25.10., úterý 26.10. a středy 27.10. přesunout na konec kurzovného, tedy na 20.-22.12, ve stejných časech jako vždy.

 

Potkáte nás jen v herně Neposedové, ve které budeme od pondělí do středy. Můžete přijít nahradit zameškané lekce cvičení.